DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 400 PLN

Nasza wizja i produkcja od kuchni

Tutaj możecie zobaczyć jak w jednej z fabryk naszych dostawców odbywa się przygotowanie naczyń z liści Areca do eksportu. Każdy produkt jest poddany obróbce, czyszczeniu z odkażeniem oraz zapakowany w folię termokurczliwą z aplikacją pochłaniacza wilgotności Silica Gel. W 2021 roku mamy zatwierdzonych łącznie 10 dostawców, są to wszystko małe firmy lokalne.

Jako firma zachodnia, która zleca produkcję w mniej rozwiniętym kraju, takim jak Indie, zawsze pojawia się pytanie, jak to zrobić. Ekonomia mówi nam, że musisz mieć kontrolę nad całą własnością intelektualną, łańcuchem produkcyjnym i wszystkim. Celowo przyjęliśmy inne podejście, ponieważ chcemy rozwijać lokalne struktury, a nie mieć po prostu linii produkcyjnej produkującej dla nas i zniewalającej ludzi. Dlatego współpracujemy z niezależnymi, mniejszymi kontrahentami, których jednocześnie wspieramy. Działamy na zasadzie Win-Win. W 2021 roku nasze wsparcie będzie wiązało się nawet z zakup maszyn!

Produkcja odbywa się w małych klastrach rozsianych po całym regionie, aby kobiety, które znajdują tam zatrudnienie, mogły pracować blisko swoich rodzin i nie musiały jak to często bywa w Indiach, jedną lub dwie godziny rano przemieszczać się do pracy.

Zrównoważony produkt to nie tylko produkt, ale cały łańcuch dostaw i otaczająca go struktura. Jeśli te rzeczy również są zrównoważone, tylko wtedy możemy naprawdę mówić o zrównoważonym produkcie.